4Fight Professional "RAPTOR"  10oz.

Fekete-piros színű kézzel tömött, és kézzel varott kiemelkedő minőségű marhabőr box kesztyű.

Anyag: extra minőségű marhabőr, többrétegű kézzel készült betét

A 4Fight Professional boxkesztyűk, a 4Fight termékcsalád legújabb termékei közzé tartoznak. Gondos tervezés és kiemelkedően magas minőség jellemzi ezt a kézzel készült terméket.

A 4Fight Professional boxkesztyűk megfelelnek a legkeményebb igénybevételnek is. Jól használhatók edzésen és versenyen egyaránt. Az erős és széles dupla tépőzár a csuklón valamint a levarrt hüvelykujj a sérülések elkerülését szolgálja. A kézhát részen lévő osztott betét, sokkal jobban elnyeli fedezék használata esetén az ütések és rúgások erejét mint bármelyik más eddigi modell.

Jó párosítás mellé a 4Fight Professional RAPTOR thai sípcsonvédő, és a 4Fight Sports ruházata

Boxkesztyűjét mindig box bandázzsal célszerű használni, így boxkesztyűje higiénikusabb és hosszabb élettartamú lesz.

Boxkesztyű ápolása: boxkesztyűt heti 1x célszerű jó minőségű bőrápolóval kezelni, így a bőr hosszú ideig megörzi rugalmasságát és minősét, így boxkesztyűd hosszú élettartamú lesz.

Használható: box-ban, kick box-ban, thai box-ban kempo-ban, karate-ban és minden más küzdősportban ahol boxkesztyű használata szükséges.

23 990 Ft

Országos Kick-box Diákolimpia

Országos Kick-box Diákolimpia fényes szombathelyi érmekkel

Március 22-én Csepelen rendezték meg a 2014.évi Diákolimpia Döntőt, amely egyben válogató verseny volt az idei Cadet és Junior Világbajnokságra. A Metex05-Controll Sportegyesület minden idők legeredményesebb diákolimpiai szereplését tudhatja magáénak 9 arany, 6 ezüst, és 2 bronzéremmel.

Viszket Borisz, Bolfán Ákos és Bárdosi Sándor eredménye külön dicséretre méltó, hiszen kiemelkedően jó formában, taktikus versenyzéssel light-contacban és kick-lightban is a dobogó legfelső fokáig jutottak.

Szász Krisztofer és Bolfán Ádám utánpótlás válogatott versenyzőink light-contactban ezüstérmet, kick-lightban aranyérmet nyertek. Light-contact döntőjében mindketten taktikai fegyelmetlenség miatt szoros csatában, nehéz ellenfelektől kaptak ki egyetlen ponttal. Kick-lightban azonban szépítettek, Krisztofer könnyedén győzött, míg Ádám nagy riválisa az esztergomi László Barnabás ellen kiélezett küzdelemben nyert.

Kovács Kornél, Jurasits Ákos és Szmolek Emanuel még a tapasztalatlanabb versenyzőink közé tartoznak, először vettek részt I.osztályú versenyen, ennek ellenére mindannyiuknak sikerült egy-egy győztes, meglepetést okozó mérkőzést produkálni.

Grünczeisz Patrik betegség miatt, hosszabb kihagyás után először lépett tatamira. Kadett II. 69 kg kick-light döntőjében látványos technikai elemekkel tarkított küzdelmet mutatott be, és fölényes győzelmet aratott.